intenso logo
PL EN

Oprogramowanie Google Apps: Wdrażamy i świadczymy usługi wsparcia aplikacji Google Apps dla firm

Opis usługi

Firma Google jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych na świecie producentów dostarczających rozwiązania IT dla firm i użytkowników indywidualnych. Jako autoryzowany partner firmy Google posiadamy w naszej ofercie pakiet Google Apps for Work – czyli zestaw najbardziej użytecznych aplikacji dla firm.

Pakiet aplikacji Google Apps for Work to zestaw narzędzi on-line niezbędnych do prowadzenia biznesu. Google Apps spełnia funkcje podobne do tradycyjnych pakietów biurowych w tym: pocztę, kalendarz, komunikator, edytory dokumentów, witryny internetowe oraz grupy dyskusyjne.

Zapraszamy na witrynę dedykowaną naszej ofercie związanej z produktami Google -

www.intenso.pl/google/

Wydajność, skalowalność, bezpieczeństwo, obsługa dużej liczby wiadomości i dokumentów dla rozproszonych zespołów sprawiają, że Google Apps dla firm jest platformą elastycznie dopasowującą do zapotrzebowania każdej organizacji.

Jako autoryzowany partner firmy Google świadczymy następujące usługi

 • Doradztwo

  Nasi eksperci pomogą Ci sprawnie wdrożyć i skonfigurować oprogramowanie Google Apps. Wiemy jak i za pomocą jakich narzędzi z oferty Google usprawnić procesy zachodzące w Twojej firmie. Pomożemy Ci wybrać odpowiednie oprogramowanie i wskażemy optymalną liczbę jego użytkowników

  Wyślij zapytanie

 • Wdrożenia

  W zakres naszych obowiązków wchodzi także proces wdrożenia i konfiguracji zakupionego za naszym pośrednictwem oprogramowania. Pomożemy także w przeniesieniu danych z poprzednio używanych systemów

  Wyślij zapytanie

 • Wsparcie

  Możesz liczyć na naszą pomoc techniczną przy wdrożonych przez nas oprogramowaniach w modelu 24x7x365 lub 8x5

  Wyślij zapytanie

 • Szkolenia

  Prowadzimy kursy doszkalające dla użytkowników i administratorów oprogramowania Google

  Wyślij zapytanie

Zobacz także: