MOTTO

Jedno przemyślane działanie jest warte więcej niż tona wysiłku.
Aby rozwiązywać problemy biznesu nie wystarczy być właścicielem danego oprogramowania. Należy dokładnie zrozumieć, w jaki sposób realizowane są procesy przepływu informacji w firmie, a następnie ponieść wysiłek wdrożenia danego rozwiązania IT. Tylko wtedy można mówić o wzroście efektywności. Inaczej nasze działania mogą być przeciw-skuteczne. Wierzymy, że podczas naszej konferencji będzie istniała możliwość poznania praktycznych biznesowych przykładów zastosowania oprogramowania Atlassian, które przedstawią, w jaki sposób można jeszcze lepiej organizować pracę zespołu, a co za tym idzie podnieść efektywność całej organizacji.Cel konferencji
Prezentacja praktycznego wykorzystania oprogramowania Atlassian
- na przykładach biznesowych - do zwiększenia efektywności pracy w firmie.
Konferencja dedykowana jest
  • Osobom odpowiedzialnym za systemy informatyczne w firmach, które chciałyby poznać produkty marki Atlassian, m.in. Jira Software, Jira Core, Jira Service Desk, Confluence, Bitbucket, Portfolio oraz chciałyby dowiedzieć się jakie korzyści płyną z wprowadzenia tych narzędzi do swojego biznesu.
  • Zaawansowanym użytkownikom i administratorom produktów Atlassian, którzy interesują się zwiększaniem efektywności ich wykorzystania.
  • Nowym użytkownikom, którzy chcieliby się dowiedzieć jak wdrożenie Jira może uwolnić potencjał ich zespołu.

NAJWIĘKSZE WYDARZENIE DOT. ROZWIĄZANIA JIRA W POLSCE

Jest to 6-ta edycja konferencji Jira Day. Konferencja w ubiegłym roku zgromadziła ponad 250 uczestników. Co oznacza, że było to największe wydarzenie w Polsce z zakresu tej tematyki i zdecydowanie jedno z największych w Europie.

PRELEGENCI

Bartłomiej Haliniak
InTENSO
Mirosław Bartecki
Capgemini
Maciej Ląd
Katarzyna Olchawa
mBank S.A.
Piotr Dorosz
InTENSO
Sebastian Krzewiński
Grupa Allegro
Tarun Sapra
Luminis
Tymoteusz Tomaszuk
InTENSO
Łukasz Krupa
InTENSO
Bogusław Osuch
InTENSO

RELACJA Z JIRA DAY 2017

PARTNERZY