InTENSO YOUR JIRA EXPERIENCE
InTENSO your JIRA experience jest czwartą edycją konferencji poświęconej nowoczesnym narzędziom i rozwiązaniom dla zespołów IT oraz biznesu. Dzięki uczestnictwu zdobędziesz wiedzę jak efektywnie zoptymalizować procesy biznesowe w Twojej firmie oraz jakich narzędzi najlepiej użyć aby to osiągnąć. Podczas konferencji dowiesz się jakie korzyści dla Twojej firmy przyniesie wdrożenie produktów Atlassian i jak te produkty wpłyną na zwiększenie efektywności pracowników. Uczestnicząc w naszym wydarzeniu zyskasz wiedzę i unikalne zdolności, które będziesz mógł z sukcesem wykorzystać w praktyce w swojej firmie. Nasi prelegenci to osoby pracujące na co dzień z produktami Atlassian, osoby będące przedstawicielami firm o statusie Atlassian Expert z różnych krajów a także pracownicy Atlassiana.
WSPOMNIENIA
KEYNOTE
Dlaczego jest taki problem z przekonaniem „biznesu” do zwinnych metodyk zarządzania? Kiedy warto używać waterfalla? Czy łańcuch krytyczny jest możliwy do zastosowania w praktyce? Na czym polega siła kanban? Jak wybrać właściwą metodę do nadzorowania mojego projektu? Na te i inne pytania odpowiem w trakcie prezentacji gdzie pokażę również sposób powiązania różnych metod zarządzania projektami w jednym narzędziu na przykładzie systemu JIRA.

Opowiem o tym w oparciu o moje doświadczenie zdobyte w trakcie koordynacji budowy stadionu we Wrocławiu (branża budowlana), skracania czasu produkcji urządzeń (branża produkcyjna), otwierania sklepów w jednej z sieci handlowej (FMCG) czy wdrożeniu systemu SAP (IT).
Artur Jóźwiak
Management Consultant
Invest Profit
logo
KONTAKT

logo

Katarzyna Dorosz- Żurkowska
Atlassian Expert
Tel.: +48 71 332 95 72
E-mail: atlassian.event@intenso.pl

Jeśli masz pomysł na ciekawą prelekcję lub chciałbyś wystąpić jako prelegent na kolejnej edycji naszej konferencji - skontaktuj się z nami!

logo
NASI PARTNERZY

InTENSO Sp. z o.o.    Plac Powstańców Śląskich 7   53-332 Wrocław     Tel. (+48) 71 332 95 72     Faks (+48) 71 332 95 71