GitLab ENTERPRISE EDITION

GitLab Enterprise Edition stworzony został na podstawie najlepszych funkcjonalności znanych z wersji Community Edition, ale zawiera dodatkowe funkcjonalności dedykowane głównie dla większych organizacji i firm. Wersja ta zawiera dodatkowo możliwość synchronizacji użytkowników z LDAP, logi audytowe oraz wsparcie dla wielu ról. Uwzględniono także głębszą integrację w zakresie uwierzytelniania i autoryzacji. Enterprise Edtion posiada szerokie możliwości zarządzania uprawnieniami i workflow oraz ma dodatkowe opcje pozwalające na zarządzanie serwerem. Wersja Enterprise Edtion jest instalowana na serwerach własnych danej organizacji i jest przystosowana do łatwej integracji z całym zestawem dodatkowych narzędzi.

GIT HOOKS

intneso

LDAP GROUP SYNC

intneso

BRANDED LOGIN PAGE

intneso

InTENSO - autoryzowany partner GitLab w Polsce

InTENSO - IT Experts dostarcza szeroki zakres rozwiązań IT, z których korzysta ponad 5 milionów ludzi w 64 krajach na całym świecie. Wierzymy, że zaufanie którym darzą nas klienci jest nie tylko zasługą dostarczania przez nas wysokiej jakości produktów oraz usług IT, ale przede wszystkim cenią nas za rozumienie ich biznesu. Dodatkowo wspieramy ich w budowaniu innowacyjnych modeli biznesowych oraz zapewniamy nieustanny rozwój i operacyjną doskonałość.

Dzięki naszym wysiłkom: 68 firm z listy Fortune 500 zoptymalizowało swoje procesy biznesowe, Ferrari, Warner Bros, SONY, Apple, NASA i wiele innych firm zwiększyło swoją konkurencyjność na rynku, 2200+ firm aktywnie używa naszych produktów, 500+ naszych klientów z sukcesem wdrożyło dedykowane rozwiązania IT. Wysoka jakość wykonywanej przez nas pracy na rzecz klientów przełożyła się bezpośrednio na rozwój naszej firmy - obecnie zatrudniamy ponad 160 ekspertów IT.

5 MLN

użytkowników
korzysta z rozwiązań InTENSO

500+

wdrożeń
naszych rozwiązań IT

2200+

firm
używa naszych pluginów

USŁUGI

DORADZTWO

Doradzamy jak zastosować produkty Gitlab w Twojej firmie, aby zwiększyć efektywność Twojego biznesu.

SZKOLENIA

Przekazujemy użytkownikom oprogramowania Gitlab wiedzę, jak korzystać z nowych narzędzi.

WDROŻENIA

Wdrażamy zakupione za naszym pośrednictwem oprogramowanie oraz pomagamy w migracji danych z innych systemów.

DOSTOSOWANIE

Pomagamy dostosować oprogramowanie Gitlab do indywidualnych potrzeb Twojego przedsiębiorstwa.

UTRZYMANIE

Utrzymujemy oraz monitorujemy wdrożone przez nas oprogramowanie w modelu 24x7x365 lub 8x5.

KONTAKT

intneso
Maciej Pleśnar
+48 664 735 448
Kontakt Linkedin

Z chęcią w szczegółach omówię możliwości platformy.
Zachęcam do spotkania lub telekonferencji, podczas której zaprezentujemy rozwiązania GitLab. Możemy również porozmawiać o doborze i integracji pozostałych narzędzi.

Radosław Kosiec
+48 502 317 555
Kontakt Linkedin

Wyjaśnię wszystkie kwestie licencyjne i przygotuję korzystną ofertę. Zwracam uwagę, że dostępna jest pełna bezpłatna wersja platformy dla niedużych zespołów, pozwalająca zweryfikować w praktyce rozwiązania GitLab.

InTENSO Sp. z o.o.  Plac Powstańców Śląskich 7  53-332 Wrocław  Tel. (+48) 71 332 95 72  Faks (+48) 71 332 95 71