DBmaestro TeamWork

OPŁACALNOŚĆ

TeamWork firmy DBmaestro jest jednolitym, kompletnym rozwiązaniem DevOps dla bazodanowców, zapewniającym spójność od najwcześniejszych etapów definiowania zadań aż po wdrożenie aplikacji.

STABILNOŚĆ I BEZPIECZEŃSTWO

Jednym z najbardziej dokuczliwych problemów stabilności i bezpieczeństwa baz danych jest utrzymanie spójności wersjonowania. TeamWork świetnie sobie z nim radzi.

ELASTYCZNOŚĆ

TeamWork został zaprojektowany w taki sposób, aby zapewnić elastyczność i szybkość, której oczekują programiści i administratorzy baz danych.

DOSTOSOWANY DO POTRZEB DUŻYCH PRZEDSIĘBIORSTW

DevOps dla bazodanowców firmy DBmaestro jest jedynym rozwiązaniem gotowym dla wielkich przedsiębiorstw.

SPRAWDZONE PRAKTYKI

Przenieś najlepsze i sprawdzone praktyki rozwoju aplikacji do swoich baz danych jeszcze dzisiaj – z pomocą DBmaestro.

WIODĄCA PLATFORMA

Jako wiodąca platforma konfiguracji baz danych i zarządzania zmianami w bazach danych, TeamWork firmy DBmaestro umożliwia programistom i administratorom baz danych dodanie prawdziwej funkcjonalności SCM do ich świata baz danych, egzekwowanie skutecznej polityki zmian i utrzymania najlepszych praktyk podczas rozwoju baz danych.

POLITYKA ZMIAN

Egzekwowanie polityki zmian w TeamWork firmy DBmaestro jest unikatową i bardzo skuteczną technologią, dzięki której: zmiany w Twojej bazie danych postępują zgodnie z procesem zmian, zmiany zawsze są konsekwentnie rejestrowane i zapisywane, będziesz spędzać mniej czasu, odtwarzając czynności lub śledząc informacje i dokumentacje, aby określić kto dokonał jakich zmian, kiedy i dlaczego.

EGZEKWOWANIE POLITYKI

Egzekwowanie polityki zmian jest zintegrowane z silnikiem baz danych, więc nie da się ominąć i skutecznie zablokować „poza procesem” zmian, które mogą siać spustoszenie nawet w najlepiej zorganizowanym cyklu rozwoju. Zapobiegając potrzebie wracania i ponownego wprowadzania zmian, TeamWork DBmaestro pozwala wydawać zmiany szybciej i zmniejszyć ryzyko zmarnowania czasu przeznaczonego na rozwój i wdrażanie.

InTENSO - autoryzowany partner DBmaestro w Polsce

InTENSO - IT Experts dostarcza szeroki zakres rozwiązań IT, z których korzysta ponad 5 milionów ludzi w 64 krajach na całym świecie. Wierzymy, że zaufanie którym darzą nas klienci jest nie tylko zasługą dostarczania przez nas wysokiej jakości produktów oraz usług IT, ale przede wszystkim cenią nas za rozumienie ich biznesu. Dodatkowo wspieramy ich w budowaniu innowacyjnych modeli biznesowych oraz zapewniamy nieustanny rozwój i operacyjną doskonałość.

Dzięki naszym wysiłkom: 68 firm z listy Fortune 500 zoptymalizowało swoje procesy biznesowe, Ferrari, Warner Bros, SONY, Apple, NASA i wiele innych firm zwiększyło swoją konkurencyjność na rynku, 2200+ firm aktywnie używa naszych produktów, 500+ naszych klientów z sukcesem wdrożyło dedykowane rozwiązania IT. Wysoka jakość wykonywanej przez nas pracy na rzecz klientów przełożyła się bezpośrednio na rozwój naszej firmy - obecnie zatrudniamy ponad 160 ekspertów IT.

5 MLN

użytkowników
korzysta z rozwiązań InTENSO

500+

wdrożeń
naszych rozwiązań IT

2200+

firm
używa naszych pluginów

USŁUGI

DORADZTWO

Doradzamy jak zastosować produkty DBmaestro w Twojej firmie, aby zwiększyć efektywność Twojego biznesu.

SZKOLENIA

Przekazujemy użytkownikom oprogramowania DBmaestro wiedzę, jak korzystać z nowych narzędzi.

WDROŻENIA

Wdrażamy zakupione za naszym pośrednictwem oprogramowanie oraz pomagamy w migracji danych z innych systemów.

DOSTOSOWANIE

Pomagamy dostosować oprogramowanie DBmaestro do indywidualnych potrzeb Twojego przedsiębiorstwa.

UTRZYMANIE

Utrzymujemy oraz monitorujemy wdrożone przez nas oprogramowanie w modelu 24x7x365 lub 8x5.

KONTAKT

intneso
Maciej Pleśnar
+48 664 735 448
Kontakt Linkedin

Z chęcią w szczegółach omówię możliwości platformy.
Zachęcam do spotkania lub telekonferencji, podczas której zaprezentujemy rozwiązania DBmaestro. Możemy również porozmawiać o doborze i integracji pozostałych narzędzi.

Radosław Kosiec
+48 502 317 555
Kontakt Linkedin

Wyjaśnię wszystkie kwestie licencyjne i przygotuję korzystną ofertę. Zwracam uwagę, że dostępna jest pełna bezpłatna wersja platformy dla niedużych zespołów, pozwalająca zweryfikować w praktyce rozwiązania DBmaestro

InTENSO Sp. z o.o.  Plac Powstańców Śląskich 7  53-332 Wrocław  Tel. (+48) 71 332 95 72  Faks (+48) 71 332 95 71