O PRODUKCIE

CLARIVE łączy trzy główne potrzeby w jednym rozwiązaniu: zarządzanie cyklem życia aplikacji (pełna integracja i automatyzacja wszystkich zagadnień w cyklu życia i dostarczania aplikacji), automatyzacja wydawania i wdrażania wersji (budowanie strumieni zmian, wdrożeń i wycofania zmian w wersjach oprogramowania wraz z pełną analizą wpływu), zarządzanie zmianą i konfiguracją (Zamawianie środowisk, CMDB, zmiany, zarzadzanie wersjami i śledzenie).

ZARZĄDZANIE WYMAGANIAMI

Jeden punkt centralny do zarządzania wszystkimi źródłami zmian, który pozwala na jednoznaczną identyfikację zmian oraz ich wpływu na daną wersję produkcyjną.

MONITOROWANIE

Centralny i wielopoziomowy podgląd na pełny cykl życia aplikacji oraz zarządzanie wdrożeniami, z wizualizacją najważniejszych punktów w procesie oraz wykrywaniem opóźnień i przestojów.

ZARZĄDZANIE KONFIGURACJĄ

Zarządzanie całą infrastrukturą aplikacji z jednego miejsca. Zawsze dokładne informacje na temat relacji pomiędzy dowolnym elementem konfiguracji i wymaganiami aplikacji.

ZARZĄDZANIE DOSTAWY

Dostarczanie oprogramowania na czas. Planowanie wydawania wersji oprogramowania w prostych i kontrolowanych wdrożeniach, które są odpowiednio kolejkowane zgodnie z planem.

ŚLEDZENIE

Kto? Gdzie? Dlaczego? – Wyeliminowanie niepewności odnośnie wprowadzanych na środowiska produkcyjne. Z Clarive wszystkie etapy są udokumentowane poprzez surową kontrole bezpieczeństwa w celu określenia zmian.

SYNCHRONIZACJA

Utrzymanie środowisk fizycznych (serwery) oraz synchronizacja z repozytoriami kodu, dla zapewnienia pokrycia kodem wszystkich wymagań.

JAKOSĆ KODU

Sprawdzanie jakości kodu oprogramowania przed, w trakcie lub po zakończeniu zmian, blokowanie zmian, które nie spełniają norm jakości stawianych przez najlepsze na rynku narzędzia.

WDRAŻANIE FAZAMI

Clarive pozwala konfigurować przebieg procesu na każdym etapie cyklu zapewniając, że wszystkie zmiany przechodzą przez odpowiednie filtry w celu zachowania spójności i stabilności.

PLANOWNAIE

Z Clarive możliwe jest planowanie wdrażania zmian w specyficznych terminach oraz oknach czasowych w zależności od wybranej technologii.

WYCOFYWANIE/PRZYWRACANIE ZMIAN

Przywracanie usług tak szybko, jak to tylko możliwe poprzez odtworzenie wszystkich komponentów z poprzedniego obrazu środowiska produkcyjnego lub poprzez cofanie wybranych zmian.

SEMAFORY

Kontrola dostępu do współdzielonych zasobów, serwerów aplikacji i baz danych. Uruchamianie manualnych czynności w sposób uporządkowany zachowując centralne logowanie.

AKCEPTACJA ZMIAN

Clarive służy do zarządzania akceptacją zmian i i wdrożeń w standardowych i niestandardowych procesach.

InTENSO - autoryzowany partner Clarive w Polsce

InTENSO - IT Experts dostarcza szeroki zakres rozwiązań IT, z których korzysta ponad 5 milionów ludzi w 64 krajach na całym świecie. Wierzymy, że zaufanie którym darzą nas klienci jest nie tylko zasługą dostarczania przez nas wysokiej jakości produktów oraz usług IT, ale przede wszystkim cenią nas za rozumienie ich biznesu. Dodatkowo wspieramy ich w budowaniu innowacyjnych modeli biznesowych oraz zapewniamy nieustanny rozwój i operacyjną doskonałość.

Dzięki naszym wysiłkom: 68 firm z listy Fortune 500 zoptymalizowało swoje procesy biznesowe, Ferrari, Warner Bros, SONY, Apple, NASA i wiele innych firm zwiększyło swoją konkurencyjność na rynku, 2200+ firm aktywnie używa naszych produktów, 500+ naszych klientów z sukcesem wdrożyło dedykowane rozwiązania IT. Wysoka jakość wykonywanej przez nas pracy na rzecz klientów przełożyła się bezpośrednio na rozwój naszej firmy - obecnie zatrudniamy ponad 160 ekspertów IT.

5 MLN

użytkowników
korzysta z rozwiązań InTENSO

500+

wdrożeń
naszych rozwiązań IT

2200+

firm
używa naszych pluginów

USŁUGI

DORADZTWO

Doradzamy jak zastosować produkty Clarive w Twojej firmie, aby zwiększyć efektywność Twojego biznesu.

SZKOLENIA

Przekazujemy użytkownikom oprogramowania Clarive wiedzę, jak korzystać z nowych narzędzi.

WDROŻENIA

Wdrażamy zakupione za naszym pośrednictwem oprogramowanie oraz pomagamy w migracji danych z innych systemów.

DOSTOSOWANIE

Pomagamy dostosować oprogramowanie Clarive do indywidualnych potrzeb Twojego przedsiębiorstwa.

UTRZYMANIE

Utrzymujemy oraz monitorujemy wdrożone przez nas oprogramowanie w modelu 24x7x365 lub 8x5.

KONTAKT

intneso
Maciej Pleśnar
+48 664 735 448
Kontakt Linkedin

Z chęcią w szczegółach omówię możliwości platformy.
Zachęcam do spotkania lub telekonferencji, podczas której zaprezentujemy rozwiązania Clarive. Możemy również porozmawiać o doborze i integracji pozostałych narzędzi.

Radosław Kosiec
+48 502 317 555
Kontakt Linkedin

Wyjaśnię wszystkie kwestie licencyjne i przygotuję korzystną ofertę. Zwracam uwagę, że dostępna jest pełna bezpłatna wersja platformy dla niedużych zespołów, pozwalająca zweryfikować w praktyce rozwiązania Clarive

InTENSO Sp. z o.o.  Plac Powstańców Śląskich 7  53-332 Wrocław  Tel. (+48) 71 332 95 72  Faks (+48) 71 332 95 71