Blog - ostatnie wpisy

Menedżer produktu i menedżer rozwoju przychodzą na spotkanie planistyczne... 2. część

Polski

Spotkania dotyczące planowania produktów są jednymi z najważniejszych spotkań w całym cyklu życia produktu i dlatego zabierzemy Cię dzisiaj na takie spotkanie w Atlassian.

Menedżer produktu i menedżer rozwoju przychodzą na spotkanie planistyczne... 1. część

Polski

Spotkania dotyczące planowania produktów są jednymi z najważniejszych spotkań w całym cyklu życia produktu i dlatego zabierzemy Cię dzisiaj na takie spotkanie w Atlassian.

3 porady, jak stać się bardziej agile

Polski

Bez względu na to, czy Twój zespół dopiero zaczyna swoją przygodę z metodykami agile czy ma już za sobą lata praktyki, opanowanie podstaw agile pomoże Wam tworzyć niezawodne oprogramowanie.

Dashboard JIRA Core: stan Twojego projektu w pigułce

Polski

Jaka jest pierwsza rzecz, którą robisz po wejściu do swojego samochodu i przekręceniu kluczyka w stacyjce? Sprawdzasz swoją deskę rozdzielczą (ang. dashboard). Upewniasz się, że nie migają lampki ostrzegawcze i że masz wystarczająco dużo paliwa.

Menedżerze produktu, mamy dla Ciebie 10 przydatnych wskazówek! – 1. część

Polski

Prezentacja harmonogramu rozwoju produktu może okazać się niewdzięcznym zadaniem zarówno dla programisty, jak i dla menedżera produktu. Menedżerowie wkładają dużo wysiłku w opracowanie wizji, podczas gdy programiści czekają, aby zobaczyć, co też ich czeka w najbliższym czasie.

Jak stać się naprawdę skutecznym zespołem wsparcia IT dzięki DevOps’om

Polski

Co mają ze sobą wspólnego organizacje IT o wysokiej wydajności?

Jak zaprojektować oprogramowanie, które pokochają Twoi klienci

Polski

Dowiedzmy się dzisiaj, jak projektanci JIRA przeobrazili swój produkt w JIRA Software, JIRA Core i JIRA Service Desk. Dla każdego z projektantów istotne znaczenie miały trzy rzeczy: projektowe spike, tworzenie prototypów danych na żywo i zbieracze informacji zwrotnych.

Utrzymywanie projektów na właściwych torach: 4 lekcje dla menedżerów rozwoju

Polski

Wyobraź sobie, że miałeś produkt, którego używały miliony osób, z ponad pięcioma milionami linii kodu i więcej niż setką programistów pracujących nad nim. I wtedy Twoja firma zdecydowała, że ten produkt zostanie przekształcony w platformę, która ma szansę stać się jeszcze lepszym oprogramowaniem.

Zgłoszenia w JIRA Core: prawdziwa pomoc dla Twojego zespołu biznesowego

Polski

JIRA Core może pomóc każdemu zespołowi biznesowemu zarządzać dowolnym projektem. Oznacza to takie projekty, jak: zatrudnianie nowych pracowników, prowadzenie kampanii marketingowych czy śledzenie zmian w dokumentach prawnych.

Strony