Confluence Team Calendars

Atlassian Confluence Team Calendars logo
Confluence Team Calendars

Kolaboruj kalendarze, wymieniaj informacje, planuj pracę, organizuj sprinty.

Kalendarze grupowe to nieoceniona pomoc w każdej firmie. Dobrze wiedzieć, kiedy kolega z teamu jest na urlopie, a szef w delegacji. Co, jeśli Twój nowy kalendarz da Ci jeszcze większe możliwości?

Kalendarz indywidualny i grupowy

Dzięki Team Calendars w Confluence utworzysz swój indywidualny kalendarz, w którym w czytelny sposób zaznaczysz wydarzenia, o których mógłbyś zapomnieć. Dodaj termin spotkania z klientem, wjazdu na urlop czy urodzin bliskiego. Jeden kalendarz to za mało? Utwórz kolejny, by oddzielić sprawy prywatne od służbowych – Ty decydujesz kto może widzieć Twoje wpisy. Inni też mogą udostępnić Tobie swoje kalendarze – tak powstaje kalendarz grupowy.

Wszystko w jednym miejscu

Zarządzaj widokiem kalendarza, filtruj wydarzenia jednym kliknięciem i stwórz idealny dla siebie kalendarz. Połącz Confluence Team Calendars z JIRA, a będziesz mógł śledzić terminy realizacji zgłoszeń. Pracujesz z JIRA Agile? Planuj sprinty i modyfikuj je bez przełączania się między aplikacjami. Dla lepszej organizacji osadzaj wybrane kalendarze na dashboardzie bądź stronie projektu w Confluence.

Możesz też zintegrować Confluence Team Calendars z Google Calendar, tak by obie strony widziały swoje wydarzenia, albo wyeksportować je do iCalendar.