Confluence

Atlassian Confluence logo
Confluence

Dziel się w firmie projektami, pomysłami i plikami, komentuj je z zespołem, pozwól nowym pracownikom zgłębić wiedzę tajemną dzięki własnej przemyślanej wiki.

Na początku był chaos

Jeśli zagubione załączniki i wiecznie zapchane skrzynki mailowe są zmorą w Twojej firmie, a baza wiedzy jest pojęciem, które jeży włos na głowie, Confluence jest idealnym rozwiązaniem na obniżenie ciśnienia i zwolnienie gigabajtów miejsca na firmowych serwerach. Zamiast mnożyć maile, dziel się notatkami i plikami ze swoim zespołem, a sprawy wymagające omówienia przedyskutuj w komentarzach pod stroną, którą właśnie udostępniłeś zainteresowanym. Ale wszystko po kolei.

Przestrzeń ma znaczenie

Praca w Confluence nie tylko wprowadza porządek, ale daje dokładnie tyle miejsca ile potrzebujesz – nigdy za mało. Stwórz Przestrzeń (Space) dla projektu, nad którym zamierzasz pracować i dostosuj ją do swoich potrzeb.

Ponieważ Przestrzeń jest swojego rodzaju spisem treści, wrzucaj do niej Strony (Pages) z konkretnymi pomysłami, zadaniami, notatkami i wiele więcej.

Dzielenie się jest fajne

Stwórz stronę spotkania, które organizujesz. By zaprosić uczestników użyj mechanizm @mention, który zaraz po zapisaniu strony poinformuje osoby @tak_wspomniane, żeby spojrzały na zaproszenie. Na stronie wypełnij agendę spotkania, a tuż po nim uzupełnij ją o notatki. Jeśli kolega z drugiego zespołu nie mógł uczestniczyć w spotkaniu, nic się nie stało. Ponieważ notatkę masz już gotową, udostępnij ją specjalnie dla niego

Burza mózgów online? Czemu nie!

Twórz zaawansowane treści we wbudowanym edytorze tekstów. Stwórz stronę, podziel ją na kolumny i sekcje, wrzucaj tabele, obrazy, linki, aktywne checklisty, elementy multimedialne i… oczywiście znaczniki @mention . Gdy już skończyłeś, udostępnij swoją pracę zespołowi i poproś, by nanieśli swoje uwagi i poprawki. Czyż nie będzie to szybsze rozwiązanie niż słanie dziesiątek maili bądź organizowanie spotkania? Jeśli potrzebujesz podzielić się czymś więcej niż stroną, po prostu dodaj załączniki. Śledzenie wersji załączników nigdy nie było tak proste!

Działaj kompleksowo

Planuj i obsługuj projekt od początku do końca z Confluence. Stwórz stronę z wymaganiami projektu, a jeśli pracujesz również z JIRA, zaledwie paroma kliknięciami utwórz zgłoszenia w JIRA, na których oprzesz realizację całego projektu.

Bądź jak Sherlock Holmes

Szukaj szybciej i skuteczniej, niż kiedykolwiek dzięki dynamicznej wyszukiwarce, filtrującej wyniki coraz dokładniej z każdą kolejną wpisaną literą.

Stwórz własną firmową bazę wiedzy w postaci wiki. Pracownicy będą Ci za to wdzięczni, a odnajdywanie informacji będzie jeszcze prostsze.
To nie wszystko - rozszerzaj możliwości Confluence dzięki setkom dodatków dostępnych na Atlassian Marketplace lub podziel się z nami pomysłem na nową funkcjonalność, a my ją dla Ciebie stworzymy.